• O Nas

Jak to się wszystko stało, że się SzopY nam zachciało ….?

W życiu już tak jakoś się dzieje, że czasami pasję, którą mamy w sobie od lat żeby przekuć w coś rzeczywistego, trzeba dwojga. 

I tak oto kiedy spotka się pasja z pomysłem, skromna idea dekoracji i wyposażenia apartamentu pod wynajem w stylu, który będzie bardzo naturalny, przeradza się w potrzebę.

A, że powiadają „potrzeba matką wynalazków” więc wybraliśmy się w podróż do źródła naszych inspiracji -Indonezji.

Zwiedziliśmy piękne zakątki Indonezji, zachwycając się widokami, zapachem oraz rzemiosłem, które ma duszę gdyż oparte jest wciąż w dużej mierze na umiejętnościach ręcznie wykonujących je ludzi artystów.

UNADJUSTEDNONRAW_thumb_5a62.jpg  UNADJUSTEDNONRAW_thumb_5be8.jpg
Przemierzając małe miejscowości i miasteczka na skuterku można było zatrzymać się i zajrzeć do przydrożnych sklepików gdzie na tyłach  tworzone są przepiękne dzieła lokalnych rzemieślników. Lampy, kosze, koszyki, rzeźby, meble, ceramika, tekstylia i biżuteria, gdzie każdy egzemplarz unikalny i jedyny w swoim rodzaju.

Tak tworzy się meble  UNADJUSTEDNONRAW_thumb_5a38.jpg

I w taki oto sposób jesteśmy tu i teraz dla Państwa, aby chodź trochę móc przybliżyć klimat balijskiego wnętrza tak bardzo docenianego w świecie. Klimatu, który poprzez stosowanie naturalnych materiałów i barw tworzy wyjątkową atmosferę w domach, ogrodach, biurach i hotelach.

Jesteśmy przekonani, że namiastkę tego klimatu udało nam się stworzyć w naszej Szopie.

IMG_2465.JPG IMG_7500(2).JPG

Dołożymy wszelkich starań aby każdy klient był zadowolony i usatysfakcjonowany, dlatego też cenimy sobie każdą Państwa sugestie. Nieustanie pracujemy nad rozbudową naszej oferty, aby dotrzeć do większej grupy miłośników balijskich klimatów.


A&Z

  • Sklep zamknięty

Sklep online już wkrótce w nowej odsłonie.