• Komody

Elegancka i modna, wysokiej klasy komoda z takich rodzajów drewna jak rattan, teak czy Suar to wyjątkowy mebel, idealny do każdego domu lub mieszkania. Jest niezwykle praktyczny, gdyż można w nim schować różne rzeczy, w tym na przykład ubrania. Dostępne u nas modele są bardzo solidne, dlatego nawet po upływie wielu lat będą prezentować się znakomicie. Postawisz je zarówno w salonie, jak i sypialni czy korytarzu. Wszędzie zrobią dobre wrażenie i sprawią, że utrzymanie porządku we wnętrzu będzie dużo łatwiejsze.

  • Parametry

Piękne wzornictwo mebli z rattanu, drewna teakowego i Suar

Zazwyczaj najbardziej cenione są te meble, które łączą w sobie wyjątkową funkcjonalność z doskonałym wyglądem. Komody z rattanu, drewna teakowe i Suar są przykładem pięknych przedmiotów, których wzornictwo zachwyci każdego. Surowiec ten od wieków kojarzy się z solidnością oraz elegancją. Gustowne wykończenie i naturalny wygląd sprawiają, że dostępne w naszej ofercie modele pasują do wnętrz urządzonych w praktycznie każdym stylu. Ich prosta oraz klasyczna forma ułatwia czyszczenie i konserwację. To nie lada gratka dla miłośników mebli ponadczasowych o stylowej konstrukcji.

Praktyczne komody

Kluczową funkcją dostępnej w naszej ofercie komody z rattanu, drewna teakowego lub Suar jest przechowywanie różnorodnych rzeczy. Musi być więc pojemna i właśnie takie są sprzedawane przez nas meble – bez problemu zmieścisz w nich wiele przedmiotów. Oczywiście możesz wykorzystać również ich górną część, ustawiając np. różnego rodzaju piękne ozdoby, zdjęcia, czy kwiaty, które w ciekawy sposób urozmaicą wnętrze.

Najlepszym miejscem do ustawienia komody z rattanu, drewna teakowego lub Suar jest salon, lub korytarz. Postawiona na wejściu do domu bądź mieszkania pozwala wygodnie przechowywać nawet obuwie. Warto także umieścić taki mebel w sypialni lub w dużej łazience. Jego ciekawy, bardzo naturalny wygląd stanie się przykuwającą wzrok dekoracją takich wnętrz. Co ważne, dostępne w naszej ofercie meble są stosunkowo lekkie, a przy tym ich konstrukcja jest bardzo stabilna i wytrzymała.

Najlepsze, eleganckie komody z naturalnego drewna

Wysokiej klasy drewno teakowe, Suar i rattanowe, z którego są wykonane nasze komody, jest bardzo trwałe. Sprzedawana produkty mają ciekawą fakturę, która pasuje m.in. do wnętrz w stylu:

  • boho,

  • rustykalnego,

  • nowoczesnego,

  • industrialnego i wielu innych.

Proponujemy eleganckie, pięknie prezentujące się meble m.in. z rattanu, które zostały zrobione ręcznie przez najlepszych rzemieślników. Dzięki temu cechują się nie tylko unikalnym wyglądem, ale i solidnością, co znacząco wyróżnia je na tle innego, standardowego wyposażenia mieszkań i domów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i składania zamówień!

  • Sklep zamknięty

Sklep online już wkrótce w nowej odsłonie.